Członkowie Klubu Poselskiego Nowoczesna w stałych komisjach sejmowych

Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych:

  1. Mirosław Suchoń
  2. Jerzy Meysztowicz

 

Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii:

  1. Paweł Pudłowski – Przewodniczący Komisji
  2. Marta Golbik

 

Komisja do Spraw Energii i Skarbu Państwa:

  1. Zbigniew Gryglas
  2. Monika Rosa

 

Komisja do Spraw Kontroli Państwowej:

  1. Elżbieta Stępień – Wiceprzewodnicząca Komisji

 

Komisja do Spraw Petycji:

  1. Joanna Augustynowska

 

Komisja do Spraw Służb Specjalnych:

  1. Adam Szłapka

 

Komisja do Spraw Unii Europejskiej:

  1. Marta Golbik
  2. Michał Stasiński
  3. Krzysztof Truskolaski

 

Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży:

  1. Katarzyna Lubnauer – Wiceprzewodnicząca Komisji
  2. Joanna Schmidt

 

Komisja Etyki Poselskiej:

  1. Joanna Scheuring-Wielgus

 

Komisja Finansów Publicznych:

  1. Paulina Hennig-Kloska – Wiceprzewodnicząca Komisji
  2. Michał Jaros
  3. Elżbieta Stępień

 

Komisji Gospodarki i Rozwoju:

  1. Jerzy Meysztowicz - Przewodniczący Komisji
  2. Michał Stasiński
  3. Adam Cyrański
  4. Paweł Kobyliński

 

Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej:

  1. Piotr Misiło

 

Komisja Infrastruktury:

  1. Piotr Misiło
  2. Mirosław Suchoń

 

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki:

  1. Grzegorz Furgo
  2. Marek Ruciński

 

Komisja Kultury i Środków Przekazu:

  1. Krzysztof Mieszkowski – Wiceprzewodniczący Komisji
  2. Grzegorz Furgo

 

Komisja Łączności z Polakami za Granicą:

  1. Zbigniew Gryglas

 

Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych:

  1. Witold Zembaczyński
  2. Paweł Kobyliński

 

Komisja Obrony Narodowej:

  1. Radosław Lubczyk
  2. Adam Cyrański
  3. Michał Jaros

 

Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa:

  1. Ewa Lieder

 

Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej:

  1. Mirosław Pampuch

 

Komisja Polityki Senioralnej:

  1. Joanna Augustynowska

 

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny:

  1. Joanna Augustynowska
  2. Kornelia Wróblewska

 

Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich:

  1. Joanna Scheuring-Wielgus

 

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

  1. Paulina Hennig-Kloska
  2. Ewa Lieder

 

Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej:

  1. Joanna Scheuring-Wielgus – Wiceprzewodnicząca Komisji
  2. Witold Zembaczyński

 

Komisja Spraw Zagranicznych:

  1. Ryszard Petru
  2. Adam Szłapka

 

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka:

  1. Kamila Gasiuk-Pihowicz
  2. Barbara Dolniak

 

Komisja Ustawodawcza:

  1. Mirosław Pampuch
  2. Witold Zembaczyński

 

Komisja Zdrowia:

  1. Marek Ruciński – Wiceprzewodniczący Komisji
  2. Radosław Lubczyk